آموزش غیرحضوری من خشنود

دقیقا مهمترین وقتی که باید درباره خشنودی و رضایت و معنای زندگی صحبت کنیم الان است.
چگونه و با چه تنظیمات ذهنی، توانگران در این همه بحران در جا نمیزنند و مولدتر میشوند و خانواده هایشان را بهتر میتوانند حفظ کنند؟
آیا توانگر احمق است و خود را به نفهمی میزند؟ یا از مرحله دردکشیدن عبور کرده است؟
الان میبینم در شرایطی که خیلی ها از بازی کشیده اند بیرون و به ناامیدی افتاده اند،
بعضی فعالان اقتصادی خوش فکر، در تکاپوی فروش بهتر هستند و سمینارها در این راستا تنظیم میشه: فروش در دوران رکود و ….
ولی من یافته دیگری دارم و تجربه اش را هم دارم که باید الان تمرین کنیم چطور ارزش بیشتر برای زندگی ها باید ایجاد کنیم، این امری فراتر از فروش بیشتر است که در جامعه فعلی ایران حال خراب کن است و به بقیه مردم این حس را میدهد که میخواهند به شیوه های جدید جیبمان را خالی کنند!

photo_2018-08-25_21-42-01.jpg

b490cce608a1e7e950f738205cfb91c070b2c4d3

چرا این درس بدرد من میخورد ؟ (Why)

بیکاری بالای نسل جوان ، طلاق فزاینده ، خیانتهای عاطفی ، کودکان کار
تحریم و آلودگی هوا و ناامنی اقتصادی و ی و زله های پیاپی و آتشسوزیهای مکرر و .
مسخره نیست درباره " من_خشنود" صحبت کنیم؟
دقیقا مهمترین وقتی که باید درباره خشنودی و رضایت و معنای زندگی صحبت کنیم الان است.
چگونه و با چه تنظیمات ذهنی ، توانگران در این همه بحران در جا نمیزنند و مولد تر میشوند و خانواده هایی بهتر میتوانند حفظ کنند؟
آیا توانگر احمق و است و خود را به نفهمی میزند ؟ یا از مرحله دردکشیدن عبور کرده است ؟
الان میبینم در شرایطی که خیلی ها از بازی کشیده اند بیرون و به ناامیدی افتاده اند ،
بعضی فعالان اقتصادی خوش فکر ، در تکاپوی فروش بهتر هستند و سمینارها در این راستا تنظیم میشه : فروش در دوران رکود و
ولی من یافته دیگری دارم و تجربه اش را هم دارم که باید الان تمرین کنیم چطور ارزش بیشتر برای زندگی ها باید ایجاد کنیم، این امری فراتر از فروش بیشتر است که در جامعه فعلی ایران حال خراب کن است و به بقیه مردم این حس را میدهد که میخواهند به شیوه های جدید جیبمان را خالی کنند !

در این دوره چه عایدم خواهد شد ؟ (What)

در بحرانهاست که گنجها پیدا میشوند برای برنده شدن کافیست بازنده نباشیم کلیدی ترین باور مرکزی برای رسیدن به حال خوب چگونه در بحران ها دوام بیاوریم؟ استعاره ی بازی زندگی شاید حواست نیست که اشتباهاتت را تکرار میکنی (تمرین عملی)

دانلود فایل

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : زندگی ,کنیم ,الان ,اقتصادی ,تمرین ,بازی ,تمرین کنیم ,کنیم چطور ,چطور ارزش ,ارزش بیشتر ,الان تمرین ,باید ایجاد کنیم، ,باید درباره خشنودی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سالهاست خرید آپارتمان در دبی آشپزخونه Becky او صدایم زد William حوزه شهید عابدی طاهر دمق گلچين مطالب اينترنتي دبستان پسرانه تربیت منطقه ۱۰ تهران