ساختن رابطه عاطفی بدون شکست

بعضی ها سواد عاطفی خوبی دارند، حتی از پشت تلفن نیز می فهمند چت شده

بعضی ها نمی دانند چه ثروت عظیمی در وجودشان دارند که می توانند بفهمند در جانشان چه می گذرد،

وقتی از نبوغ عاطفی می نویسم، از هزاران نفری باید بگویم که در این سال ها یادم دادند قلب انسان چقدر پیچیده است، درس های بزرگ را در این سال ها مراجعین و اساتید و مردمی به من یاد دادند که از قلب هایشان برایم گفتند و نوشتند.

درس های من به اندازه لطف این مردمان نیست و اگر به خیلی ها کمک کرده ناشی از عرضه تدریس من نبوده، به خاطر عظمت عشق انسانها بوده.

رابطه عاطفی یک مهارت است، بی شک کسی نابلد، وارد این گود بشه باید بدونه خیلی ها را این اقیانوس غرق کرده ! درست مثل موج سواری رو امواج که  هم  لذت بخشه، هم  به همان میزان خطرناک هم هست .

نمونه ای از این آزمون و خطاها :  امیدی هست به این رابطه !؟

4-1.jpg

چرا این درس بدرد من میخورد ؟ (Why)

گیر کسی افتاده اید که برای داشتنش باید باج بدهید؟
مایلید بدانید از وابستگی نا سالم تا وابستگی سالم چه راهکارهایی باید رعایت کنید؟
طرز رفتار با باج گیرها و مهرطلبها را مایلید بهتر بدانید؟
رابطه را خوب آغاز میکنید و بعد آویزان میشوید و با سرخوردگی رهایتان میکنند؟
داستانی تکراری از بدجنسی بقیه و پاکی نهادی خود برای خویش و بقیه میگویید؟

در این دوره چه عایدم خواهد شد ؟ (What)

تصویر ذهنی ما از رابطه چیست؟ شما به چه چیزی رابطه می گویید؟ ویژگی های یک رابطه عاطفی خوب چیست؟ رابطه عاشقانه بهتر است یا رابطه عاطفی؟ ریشه یابی مساله اعتیاد عاطفی گفتگوهای درونی inner speech ما بسیار روی رابطه مان اثر میگذارند چگونه با شیوه های پنهان در رابطه افتضاح میمانیم؟ چرا برخی اوقات " سه گام بالغانه" مساله را حل نمیکند؟ نیاز های سالم و سوالات درست یک رابطه خوب چگونه بالغانه یک رابطه را خاتمه دهیم

دانلود فایل

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Troy Ebony درخت نارون فصل رویش آلباروف دل شکسته امیرحسین خسروی آهنگ شایان اشراقی - وبلاگ شایان اشراقی پترو اکسیر